Euro Cynk

przemysł

Jak naprawić pompę?

2018-02-19 | Przemysław Zyskowski

frazy kluczowe: naprawa, pompa, przemysł, serwis

(...)  Zobacz ofertę pomp na stronie: http://agregaty-pompy.com.pl/pl/produkty Aby zabrać się do naprawy pompy, najpierw zapoznajemy się z jej instrukcją serwisową. Kolejnym krokiem do sukcesu jest wyposażenie się w niezbędny zestaw narzędzi. Wymiana uszczelnień w pompie polega na otwarciu korpusu, a następnie wyjęciu bądź wybiciu starych tulei uszczelniających i założeniu (...)

Tulejki i nitonakrętki - Zastosowanie w przemyśle

2017-11-17 | Zbigniew Świąder

frazy kluczowe: biznes, nity, produkcja, przemysł

(...) Przemysł jest dziedziną, która ciągle wymaga szukania nowych rozwiązań i stosowania ich z różnym wykorzystaniem. Zdarza się, że nowa technologia znajduje zastosowanie całkiem inne niż zakładał pomysłodawca. Tulejki dystansowe nie są całkiem nowym rozwiązaniem, ale za to nitonakrętki to rzecz całkiem nowa. Stosuje się je już od kilku lat i z powodzeniem zastępują połączenia śrubowe wszędzie tam, gdzie dostęp jest znacznie (...)

Podział dodatków do tworzyw sztucznych.

2015-10-27 | Andrzej Krauze

frazy kluczowe: biznes, dodatki do pasz, dodatki do pcw, pcw, plastyfikatory, produkcja, przemysł

(...) Wykorzystywane w procesach technologicznych dodatki do tworzyw sztucznych można podzielić na dwie zasadnicze kategorie. Wyróżniamy dodatki przetwórcze oraz dodatki funkcjonalne. Dodatki do pcw mające stabilizować materiał (...)

Wybieramy generator prądu

2014-12-04 | Andrzej Krauze

frazy kluczowe: energia, paliwa, przemysł

(...) Czasy, w których stale byliśmy narażani na przerwy w dostawie prądu, dawno już minęły, ale mimo wszystko w pewnych okolicznościach warto zapewnić sobie ciągłość zasilania energetycznego. W jakich? Choćby dla bezpieczeństwa niektórych instalacji czy ochrony zapasów pożywienia przechowywanych w lodówkach i zamrażarkach. Działkowiczom bez dostępu do sieci energetycznej stacjonarny agregat w obudowie przyda się jeszcze bardziej – posiadając go, mogą uniezależnić się od energii z (...)

Obróbka wibracyjno-ścierna - co to jest?

2014-06-11 | Andrzej Krauze

frazy kluczowe: biznes, produkcja, przemysł

(...) Obróbka wibracyjno-ścierna jest to stosunkowo innowacyjne rozwiązanie, jeżeli chodzi o obróbkę ścierną, która swoimi początkami sięga do prehistorii. Polega ona na mechanicznej obróbce detali za pomocą kształtek ściernych (plastycznych, aminowych, ceramicznych) lub polerskich (porcelanowych, drewnianych, mielonych kaczanów kukurydzy i orzecha włoskiego). Proces ten jest możliwy dzięki oddziaływaniu powyższych materiałów ściernych na obrabiany przedmiot za pomocą wymuszonych wibracji. Jako chemię wspomagającą ten proces stosuje się specjalne płyny, pasty do (...)